Genel

Vshare İndirme Hatası Nedir ?


Teknoloji hayatımızın her alanında hakim güç olmaya başlamıştır. her geçen gün değişen cihazlar beraberinde hayatımıza farklı yeniliklerde getirmektedirler. Günümüzde insanlar özellikle cep telefonlarına ve tabletlere daha düşkün hale gelmişlerdir. Her an istedikleri işlemleri bu cihazlar sayesinde her yerde yapabilmektedirler. Birçok oyun ve uygulama marketler aracılığıyla insanlara ulaşmakta insanlarda bu sayede yeni oyunlar ve uygulamalar ile telefonlarını daha konforlu kullanabilmektedirler. Fakat Apple dünyasında her çıkan uygulama ücretsiz olmayabiliyor. Hatta işe yarar çoğu uyguamayı paralı görmek mümkün. Sizlerde uygulamalara servet harcamak istemiyorsanız yapmanız gereken ilk adım telefonunuza jailbrak yüklemektir. Jailbreak yaptıktan sonra iphone’nunuza Vshare adlı uygulamayı kurarak ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Iphone Tutkusu

                  Birçok telefon piyasada yer almasına rağmen hala iphone telefonlara ilgi büyüktür. 2007’de ilk piayasaya sürüldüğünde inşaların tutmayacak dediği iphone şu anda akllı telefon pazarının yarısına yakın Pazar payını elinde dtutuyor. İlk olarak uygulama mağazasının 2008 yılında iphonelara App Store adı altında sunulmuştur. Eğer Apple iphonalra App Store sunmasaydı şu an çok faklı bir telefonlar piaysa da olabilirdi. App store kullanıcılarına her geçen gün birbirinden farklı ve eğlenceli uygulamalar sunmaktadırlar. Burada ki uygulamaların bazıları ücretli bazıları ise ücretsizdir. Şimdi vshare ile ücretli uygulamalar ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Vshare uygulaması ücretli programlara ulaşmamızı sağlasa da belli ayarları yapmadan önce sürekli hata mesajlarıyla karşılaşmaktayız. Bu sorunun çözümü için iki yol mevcuttur. Yazımızın devamında bu iki çözüm yoluna da değineceğiz.

Herkesin Sorunu İndirme Hatası

                  Program açıldığında dikkat çeken ara yüzü ve tasarımıyla kullanıcıları tatmin ediyor. Ancak uygulamaları indirme hatası veriyor. Kullanıcıların çoğu bu durumdan şikayetçi. Uygulamada indirilen bir uygulama için sürekli hata veriyor ve oyunlar telefona yüklenemiyor. Yeniden dene yazısı ekranda beliriyor. İnternet üzerinde bu sorunları çözmek için çeşitli yollar mevcut. Kullanıcıların çoğu vshare’i tekrar indirdikten sonra indirme sorunu olmadığını söylüyorlar. Söylentilere kalmadan sorunu halletmek istiyorsanız izlemeniz gereken yol:

1)Cydiadan iFile indir
2)vShare indir
3)iFile’dan etc —–> hosts(metin editörü ile aç) ——-> v.appvv.com olan satırı sil.
4)iFile kapat.
5)Vshare indirme hatasından kurtuldunuz.

Sizde artık vshare ile ücretli uygulamaları ücretsiz bir şekilde indirip kullanabilirsiniz. Ancak indirme hatası ile karşılamanız mümkün. Bu tür hatalarla karşılaşırsanız birkaç çözüm yolu var. Sorunu çözdükten sonra sizde istediğiniz programı rahatça kullanın.Vshare İndirme Hatası Nedir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu