Genel

GTA Vice City Para Hilesi

Oyunseverler için bugün ki makalemizde en çok merak edilen detaylardan birisi olarak dikkatleri çeken GTA Vice City para hilesi konusunda sizlere fikirler sunacağız. Daha önce internet üzerinde birçok internet sitesinde gerekli gereksiz, doğru ya da doğru olmayan bilgiler paylaşılmaya başlanmıştır. Hal böyle olunca sıkıntılar baş göstermiştir.

GTA Vice City hile kodları, günümüzde hala üzerine birçok yeni oyun sürümü gelmesine rağmen en çok araştırılan konulardan birisi olarak dikkatleri çeker. Para hilesinin herhangi bir kodu yoktur ancak küçük bir stratejiyi kullanarak kısa bir zaman dilimi içerisinde oyunda zengin olma fırsatını yaklayabilme şansına sahip olacaksınız. Sizlere bu anahtarı sunmak istiyoruz.

GTA Vice City Para Hilesi Nasıl Yapılır?

Oyun içerisinde paranızı yükseltebilmek için bir hile kodu söz konusu değildir. Ancak son derece pratik bir yöntemi sizlere anlatarak fikir sahibi olabilmeniz için elimizden geleni yapacağız. Aşağıdaki aşamaları sırası ile uyguladığınızda yarım saat içerisinde oyunda zengin olabilirsiniz. Aşamalara geçecek olursak;

  1. GTA Vice City oyununu açın ve giriş yaparak oynamaya başlayın.
  2. Sonrasında PANZER hile kodunu yazarak tank indirin.
  3. Sonrasında tanka binerek klavyenizden CAPS LOCK tuşunu aktif edin.
  4. Tanktan çıkın ve sonrasında tanklardan uzaklaşarak BIGBANG hile kodunu yazın.
  5. Bu kodu yazdıktan sonra tüm tankların patladığını göreceksiniz. Bu sayede çok ciddi anlamda para kazanacaksınız.

Ne kadar çok tank indirip patlatırsanız o kadar ciddi para kazanacaksınız ki sonrasında zengin olabilir, tüm mülkleri de yine aynı şekilde satın alabilme şansına da sahip olabilirsiniz. Bu işlemi sürekli olarak tekrar ederseniz 30 dakikalık bir zaman dilimi içerisinde milyoner olabilir ve istediğiniz tüm her şeyi yapabilirsiniz.

Yukarıdaki aşamaları oyun içerisinde özellikle sahil kısmında yapmanız çok daha iyi olacaktır. Sahilde alan geniş olacağından ve polislerin ulaşması daha zor olacağından tüm tankları sayı olarak daha fazla indirebilirsiniz. Tek bir hata kodu ile tüm tankları patlatabilir ve sonrasında ise oyun içerisine milyoner olma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu